شرایط و قوانین فی ما بین مشتری و bestprojeh

استفاده از خدمات این سایت مشروط به قبول این قوانین از طرف شما کاربر محترم می باشد. لطفا قبل از استفاده از سایت، قوانین مندرج در این صفحه را به دقت مطالعه فرماید. ثبت سفارش در این سایت به منزله پذیرش قوانین سایت بدون پیش شرط می باشد. در صورتیکه با هر یک از قوانین سایت موافقت ندارید می توانید از خدمات این سایت استفاده نفرمایید.

سفارش پروژه

کلیه خدمات سایت به صورت مکاتبه ای و آنلاین است فلذا سفارش پروژه توسط مشتری در سایت و تمامی مکاتبات بین مشتری و bestprojeh در حکم قرارداد بین مشتری و bestprojeh است لذا درخواست می شود که سفارش پروژه خود را به همراه توضیحات کامل و ذکر تمامی موارد مورد نیاز ثبت نمایید تا امکان ایجاد ابهام و اختلاف وجود نداشته باشد.

تعهدات bestprojeh

1) bestprojeh ملزم است مطابق با فرم سفارش مشتری، پروژه مورد نظر را تحویل دهد. ظرف مدت 24 ساعت از دریافت پروژه همه پیشنهادات بررسی شده و اطلاع رسانی به مشتری صورت خواهد گرفت.

2) کلیه پروژه های انجام شده توسط bestprojeh به مدت 72 ساعت پس از تحویل به مشتری دارای ضمانت می باشند و در صورت وجود هرگونه ایراد به صورت رایگان در اسرع وقت اصلاح خواهند شد. پس از گذشت 72 ساعت در صورت نبود مشکل، وجه پروژه به مجری پروژه پرداخت شده و امکان تغییر و یا اصلاح مجدد پروژه و ترجمه به هیچ وجه وجود نخواهد داشت و مسئولیت موارد پیش آمده تماما به عهده مشتری می باشد و bestprojeh هیچ مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت.

3) در موارد بسیار نادری ممکن است روند انجام پروژه بنا به هر دلیلی با مشکل روبرو شود، در این صورت bestprojeh تمام سعی خود را خواهد نمود تا پروژه را به سایر مجریان واگذار نماید. در صورتی که این امر نیز میسر نباشد، هزینه پرداخت شده توسط مشتری به طور کامل عودت داده خواهد شد و جای اعتراضی وجود نخواهد داشت. در صورت واگذاری پروژه به مجری دیگر، تمام تلاش براین است که پروژه با قیمت توافقی قبلی انجام شود، اما در مواردی در صورتی که مجری جدید حاضر به انجام پروژه با قیمت قبلی نباشد، قیمت جدید به مشتری اعلام شده و در صورت تایید مشتری، پروژه توسط مجری جدید ادامه خواهد یافت.

4) در صورتی که بنا به هر دلیلی بر سر کیفیت پروژه و یا عدم انطباق پروژه تحویلی با توضیحات تکمیل شده در فرم سفارش اختلافی به وجود آید، bestprojeh پروژه را بمنظور داوری به سایر کارشناسان خود ارسال خواهد نمود و مبنای داوری بر اساس جمیع آرای کارشناسان bestprojeh خواهد بود و فصل الخطاب تلقی خواهد شد. در این صورت اگر کاستی از جانب مجری پروژه بوده باشد، مجری می بایست پروژه را در اسرع وقت مطابق سفارش مشتری تکمیل و اصلاح نماید و اگر پروژه تحویلی مطابق سفارش باشد، جای هیچ گونه اعتراضی توسط مشتری وجود نخواهد داشت. در صورتیکه مجری پروژه قادر به اصلاح پروژه نباشد بنا به صلاحدید کارشناسان bestprojeh بخش یا کل مبلغ پرداخت شده توسط مشتری عودت داده خواهد شد.

5) در موارد نادری ممکن است به دلایلی نظیر قطعی اینترنت، اختلال در سرورهای سایت و … ، تحویل پروژه با تاخیر روبرو شود، لذا bestprojeh ضمن عذرخواهی از مشتری، تاخیر در انجام پروژه حداقل به مدت 1 روز را برای خود محفوظ می داند.

6) در صورت تاخیر غیرقابل قبول در انجام پروژه توسط مجری پروژه، bestprojeh پنج درصد کل مبلغ قرارداد را به مشتری پرداخت خواهد کرد و در صورت نپذیرفتن پروژه توسط مشتری به دلیل تاخیر در انجام پروژه، کل هزینه دریافتی از مشتری عودت داده خواهد شد.

7) مشتری می تواند در هر زمان از انجام پروژه انصراف دهد که در اینصورت هزینه بخش های انجام شده کسر و مابقی مبلغ عودت داده خواهد شد.

8) ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری پروژه ممنوع می باشد.

9) درخصوص پروژه های نرم افزاری به علت تعدد نسخه های نرم افزارها، مشتریان محترم می بایست از آخرین نسخه نرم افزار استفاده نمایند و مجریان الزامی به تحویل پروژه مطابق با نسخه نرم افزار مشتری نخواهند داشت.